Który rozmiar baterii jest dla Ciebie?

Wybór odpowiedniego akumulatora może być zniechęcający, zwłaszcza w obliczu szerokiej gamy baterii dostępnych na rynku. Różne rozmiary opakowania, kolory i rodzaje opakowań stosowanych przez innych producentów sprawiają, że proces selekcji jest bardziej kłopotliwy niż powinien być.

Baterie Duracell są teraz wyraźnie oznaczone by pomóc z łatwością wybrać właściwą baterię. Każde opakowanie do sprzedaży detalicznej i indywidualna bateria niesie nie tylko konwencjonalną nazwę wielkości baterii (AA, AAA, D itd.), ale także i kolor. Jeden rozmiar to jeden kolor. Zostało to specjalnie opracowane, aby podjęcie decyzji było jeszcze łatwiejsze.

Zrozumieć Kolorowe Kodowanie

AA, AAA, 9V, C i D baterie są oznaczone kolorami, Żółty, Zielony, Niebieski, Czerwony i Fioletowy odpowiednio, jak pokazano poniżej:

Kolorowe kody są przeniesione na przód każdego opakowania. To kolorowe ikony w górnym lewym rogu a baterie maja teraz kolorowe spody. Wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić kolor na dole starej baterii Duracell i kupić taką samą.

Nowe Kolorowe Kodowanie, które pomogą Ci wybrać odpowiedni rozmiar baterii