Regulamin i Warunki Sprzedaży

Regulamin i Warunki

Korzystając z serwisu DuracellDirect i sklepu internetowego, akceptujesz nasze Warunki i Regulamin. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania na temat Warunków i Regulaminu prosimy o kontakt mailowy .

 1. Wartość Zamówienia
  Minimalna wartość zamówienia to Zł48 wliczając kosztów przesyłki. Opłaty za przesyłkę są wliczone w cenę zakupu.
 2. Wysyłka
  Zamówienia są wysłane na adres wskazany przez klienta w ciągu 14 dni od daty złożenia zamówienia. Jeśli zamówienie nie może być zrealizowane w ciągu 7 dni Klient zostanie o tym powiadomiony i będzie miał możliwośc anulowania zamówienia. Towar wysyłany jest metodą wybraną przez nas chyba że Klient zdecyduje inaczej.
 3. Błędy
  Powiadomienie o błędzie powinno być złożone w przeciągu 5 dni od daty odebrania towaru.
 4. Przesyłki Nie Doręczone
  Powiadomienie o zagubionych i nie doręczonych przesyłkach musi być złożone w przeciągu 14 dni od daty wystawienia faktury.
 5. Uszkodzenia w Trakcie Transportu
  W przypadku widocznych uszkodzeń powstałych na wskutek nieprawidłowego transportu prosimy odmówić odbioru przesyłki i zaznaczyć na potwierdzeniu 'damaged in transit' 'uszkodzona podczas transportu'. By zapewnić jak najszybsze ponowne wysłanie towaru przez nas, prosimy powiadomić nas o uszkodzonej przesyłce.
 6. Anulowania
  Masz prawo skontaktować się z naszym działem Obsługi Klienta i anulować zamówienie z jakiegokolwiek powodu w przeciągu 7 dni od daty doręczenia. Klient ponosi koszty zwrotu towaru związane z przesyłką. Zwracany towar nie powinien nosić śladów użytkowania i powinien być zwrócony w oryginalnym opakowaniu. Jeśli otrzymany towar jest wadliwy przeczytaj punkt 7.
 7. Zwroty
  Masz prawo do zwrotu wadliwego towaru w odpowiednim przedziale czasowym. Wszystkie zwroty muszą być oznaczone i zgodne z naszym numerem RMA wydanym przez nasz Dział Obsługi Klienta zanim towar zostanie odesłany.
 8. Cennik
  Ceny i pobierane opłaty są uzgadniane z klientem. Jeśli ceny nie są wyszczególnione, obowiązuje cena z dnia złożenia zamówienia. Ceny i opłaty mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
 9. Podatek
  Podatek VAT jest stosowany do wszystkich produktów zgodnie z wartością obowiązującą w dniu wysyłki . Wszystkie możliwe podatki są zawarte i/lub okazane w cenie zakupu.
 10. Warunki Płatności
  Towar wysyłany jest po otrzymaniu płatności, nie oferujemy udogodnień kredytowych.
 11. Okres Gwarancyjny
  Zgodnie z poniższym: Gwarantujemy, że sprzedawane przez nas towary są wolne od wad, zgodne ze specyfikacją i właściwe do urządzeń do których zostały przeznaczone. Gwarancja jest ważna przez 12 miesięcy licząc od daty odebrania towaru. To nie narusza Twoich praw wynikających z regulacji o Ochronie Praw Konsumenta.

  Gwarancji nie podlegają:
    •   -uszkodzenia mechaniczne oraz powstałe w wyniku niewłaściwego montażu,konserwacji i użytkowania, -uszkodzenia powstałe na skutek nieprzestrzegania powszechnych zasad eksploatacji sprzętu elektronicznego oraz wszelkich innych uszkodzeń powstałych z winy lub niewiedzy Nabywcy.
 12. Użytkowanie Strony Internetowej
  Informacje zawarte w niniejszej witrynie zostały sporządzone na podstawie dokonanej przez nas interpretacji i nie mogą być podstawą do roszczenia pretensji w przyszłości. Informacje zawarte na tej stronie są Naszą własnością i nie mogą być rozpowszechniane i/lub ponownie wykorzystane dla celów komercyjnych bez naszej pisemnej zgody.
 13. Siły Wyższe
  W przypadku gdy nie będziemy mogli zrealizować Państwa zamówienia z powodu działań osób trzecich, sporów pracowniczych itp, umowa zostanie zawieszona do czasu kiedy będziemy mogli się z niej wywiązać.
 14. Zmiana Warunków
  Wszelkie zmiany Warunków Umowy nie są ważne dopóki nie zostaną pisemnie potwierdzone przez Dyrektora lub osobę odpowiedzialną.
 15. Prawo
  Do wszystkich zawartych umów ma zastosowanie prawo angielskie.
 16. kag